Jste často nemocní? Možná za to můžou paraziti

Pro mnoho lidí ve vyspělém světě jsou paraziti pouze něco co trápí jejich čtyřnohé miláčky, popřípadě domorodce ve třetím světě, ale bohužel, nemají tak úplně pravdu. Vědci tvrdí, že paraziti jsou dnes mnohem vce problémem lidí z rozvinutých zemí, než zemí v Africe. Paraziti, kteří obývají naše těla způsobují mnoho vážných nemocí, od alergií, astma, až po lupenku nebo rakovinu. Podle dokumentu National Geographic, paraziti zabili mnohem více lidí, než všechny války světa dohromady.

Jak se jich zbavit

Abychom se zbavili parazitů, kteří se usidlují v našem těle, je doporučené alespoň jednou za rok si dát detoxikační kůru a podstoupit nějakou formu odčervení. Na trhu existuje mnoho přípravků, doporučujeme používat přípravky pro detox a lidské odčervení které jsou přírodního původu, které nás zbaví nechtěných spolubydlících a přitom jsou šetrnější k našemu organismu.

Jak se vyhnout parazitům

Najkazit se v dnešní době některým z 300 druhů parazitů kteří touží usadit se v našem těle není nic složitého. Stačí sníst nedostatečně omyté ovoce nebo zeleninu, málo tepelně upravené maso, nebo se napít vody a parazitmá volnou cestu do našeho těla. Poté se tito tvorové usazují nejen v trávicím traktu, ale také často v očích, průduškách a plicích a často také napadají životně důležité orgány jako jsou srdce, játra nebo ledviny.

Jak poznáme že máme v sobě parazity?

Nákaza parazitem se dá rozpoznat z mnoha varovných znaků, jako jsou například:
Chronické potíže zažívání, jako je plynatost, průjmy nebo zácpa, hlen ve stolici, svědění konečníku, nevolnost.
Dalším příznakem nákazy je zhoršená imunita. Parazité oslabují imunitní systém, takže tělo je náchylné k nemocem. Pokud jste často nemocní, je možné že za to mohou paraziti.
Častým projevem jsou také různé formy mentálních poruch jako je úzkost, deprese, časté změny nálad, záchvaty vzteku, migréna, závrať a podobně. Podráždění kůže, jako svědění, zarudnutí, lupenka nebo suchá kůže patří také často mezi projevy nákazy parazitem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s